Kolczyki złote z szafirami gwiaździstymi

499,00 zł
Brutto

Kolczyki ze złota 585 (14K) ozdobione dwoma zjawiskowymi szafirami gwiaździstymi. Wyrób wykonany od podstaw ręcznie z dbałością o najdrobniejsze detale. Kolczyki polerowane na wysoki połysk, prosty i elegancki dodatek. Do kolczyków dołączone baranki ze złota. Kamienie mierzą ok. 8mm/6mm.

Kolor złota
  • Żółte
  • Białe
  • Różowe
Ilość
Czas realizacji 3 - 5 dni roboczych

  • Bezpieczne zakupy, szyfrowanie ssl (https), błyskawiczne płatności za pośrednictwem tpay Bezpieczne zakupy, szyfrowanie ssl (https), błyskawiczne płatności za pośrednictwem tpay
  • Dostawa za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz DPD, darmowa dostawa dla zakupów powyżej 1000 zł. Monitorowane wysyłki zagraniczne GLOBAL Expres. Dostawa za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz DPD, darmowa dostawa dla zakupów powyżej 1000 zł. Monitorowane wysyłki zagraniczne GLOBAL Expres.
  • Zwrot towaru w terminie 14 dni od dnia otrzymania zgodnie z regulaminem, dla każdego wyrobu bez indywidualizacji. Wyroby zindywidualizowane, o parametrach innych niż domyślne nie podlegają zwrotom. Zwrot towaru w terminie 14 dni od dnia otrzymania zgodnie z regulaminem, dla każdego wyrobu bez indywidualizacji. Wyroby zindywidualizowane, o parametrach innych niż domyślne nie podlegają zwrotom.

Unikatowa biżuteria dostępna w jednym egzemplarzu. Kolczyki ze złota 585 (14K) ozdobione dwoma, naturalnymi szafirami gwiaździstymi. Wyjątkowe kamienie szlachetne pozwalają na podziwianie zjawiska asteryzmu (pojawienie się gwiazdy świetlnej na powierzchni kamienia pod wpływem światła spolaryzowanego). Zjawisko udało się uchwycić na przedstawionych fotografiach, gwiazdy nie są zawsze widoczne, jedynie, gdy pada na nie odpowiednie światło. Wymiary kamieni to ok. 8mm/6mm. Kolczyki na sztyft polerowane na wysoki połysk. Rękodzieło dopracowane w najmniejszym szczególe. Do kolczyków dołączone baranki złote.

K20417SzGo
2 Przedmioty

Dokumentacja

Materiał
Złoto
Próba (bez indywidualizacji)
14K
Kolor złota (bez indywidualizacji)
Żółte
Kamień szlachetny
Szafir gwiaździsty