Kolczyki złote z szafirami gwiaździstymi

379,00 zł
Brutto

Kolczyki wykonane od podstaw ręcznie ze złota 333 (8K). Ozdobione naturalnymi szafirami gwiaździstymi o średnicy 5mm (zjawisko asteryzmu). Kolczyki na sztyft. Do kolczyków dołączone baranki złote. Na indywidualne zamówienie istnieje możliwość wykonania kolczyków ze złota 14K (585), oraz kolczyków z kamieniami o średnicy 6mm.

Kolor złota
  • Żółte
  • Białe
  • Różowe
Próba
Średnica kamienia
  • 5.00 mm
  • 6.00 mm
Ilość
Czas realizacji 3 - 5 dni roboczych

  • Bezpieczne zakupy, szyfrowanie ssl (https), błyskawiczne płatności za pośrednictwem tpay Bezpieczne zakupy, szyfrowanie ssl (https), błyskawiczne płatności za pośrednictwem tpay
  • Dostawa za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz DPD, darmowa dostawa dla zakupów powyżej 1000 zł. Monitorowane wysyłki zagraniczne GLOBAL Expres. Dostawa za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz DPD, darmowa dostawa dla zakupów powyżej 1000 zł. Monitorowane wysyłki zagraniczne GLOBAL Expres.
  • Zwrot towaru w terminie 14 dni od dnia otrzymania zgodnie z regulaminem, dla każdego wyrobu bez indywidualizacji. Wyroby zindywidualizowane, o parametrach innych niż domyślne nie podlegają zwrotom. Zwrot towaru w terminie 14 dni od dnia otrzymania zgodnie z regulaminem, dla każdego wyrobu bez indywidualizacji. Wyroby zindywidualizowane, o parametrach innych niż domyślne nie podlegają zwrotom.

Proste i eleganckie kolczyki, które robią wrażenie. Wykonane od podstaw ręcznie ze złota 8K (333) kolczyki na sztyft. Wyrób zdobią dwa naturalne kamienie szlachetne, szafiry gwiaździste, każdy o średnicy ok. 5mm (domyślna). Do każdej pary kolczyków dołączone baranki ze złota. Na indywidualne zamówienie istnieje możliwość wykonania kolczyków z kamieniami o średnicy 6mm, również ze złota 585 (14K). Zmiana średnicy kamienia lub próby materiału wiąże się z dopłatą. Prosty i elegancki wyrób, nowoczesna uniwersalna biżuteria, doskonale pasuje do każdego rodzaju garderoby. Lekki i subtelny dodatek, zarówno na co dzień jak i na szczególną okazję. Do wysyłki kolczyki zostaną zapakowane w stosowne, sygnowane opakowanie. 

K20417SzGo
3 Przedmioty

Dokumentacja

Materiał
Złoto
Próba (bez indywidualizacji)
8K
Kolor złota (bez indywidualizacji)
Żółte
Kamień szlachetny
Szafir gwiaździsty