Kolczyki złote z turmalinami arbuzowymi

1 399,00 zł
Brutto

Kolczyki ze złota 14K (585) z naturalnymi turmalinami arbuzowymi, szlif – bagietka. Wymiary oprawek to ok. 9.12 mm / 6.22 mm i 9.23 mm / 6.05 mm. Kolczyki na sztyft, do kolczyków dołączone baranki złote. Do kolczyków dołączony certyfikat wyrobu wystawiony przez pracownię. Minimalistyczne kolczyki z naturalnymi kamieniami szlachetnymi. Cena dotyczy pary kolczyków.

Ilość
Wyrób został sprzedany

  • Bezpieczne zakupy, szyfrowanie ssl (https), błyskawiczne płatności za pośrednictwem tpay Bezpieczne zakupy, szyfrowanie ssl (https), błyskawiczne płatności za pośrednictwem tpay
  • Dostawa za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz DPD, darmowa dostawa dla zakupów powyżej 1000 zł. Monitorowane wysyłki zagraniczne GLOBAL Expres. Dostawa za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz DPD, darmowa dostawa dla zakupów powyżej 1000 zł. Monitorowane wysyłki zagraniczne GLOBAL Expres.
  • Zwrot towaru w terminie 14 dni od dnia otrzymania zgodnie z regulaminem, dla każdego wyrobu bez indywidualizacji. Wyroby zindywidualizowane, o parametrach innych niż domyślne nie podlegają zwrotom. Zwrot towaru w terminie 14 dni od dnia otrzymania zgodnie z regulaminem, dla każdego wyrobu bez indywidualizacji. Wyroby zindywidualizowane, o parametrach innych niż domyślne nie podlegają zwrotom.

Wykonane od podstaw ręcznie, z dbałością o najdrobniejsze detale, kolczyki ze złota 14K (585). Delikatna, subtelna ozdoba, kolczyki na sztyft, ozdobione parą unikatowych, naturalnych kamieni szlachetnych. Wyjątkowe okazy turmalinów arbuzowych, które udało się dobrać w piękną parę, doskonałą do ozdobienia kolczyków. Wyrób tego rodzaju to podwójny rarytas nie dość, że zdobią go dwa piękne okazy naturalnych minerałów, to tworzą one piękną całość jako para. Wymiary oprawek kamieni to ok.: 9.12 mm / 6.22 mm i 9.23 mm / 6.05 mm. Elementy złote polerowane na wysoki połysk. Do kolczyków dołączone baranki złote. Do wysyłki wyrób zostanie zapakowany w sygnowane pudełko i torebkę. Razem z wyrobem w paczce znajdzie się również certyfikat jakości wystawiony przez naszą pracownię. Kolczyki będą gotowe do wręczenia jako wyjątkowy prezent.

Dokumentacja

Materiał
Złoto
Próba (bez indywidualizacji)
14K
Kolor złota (bez indywidualizacji)
Żółte
Kamień szlachetny
Turmalin
Kamień AKamień B
MinerałTurmalinTurmalin
Masa1.34 ct1.53 ct
Wymiary8.65 x 5.38 x 3.26 mm8.65 x 5.51 x 3.28 mm
TraktowanieNieNie
Twardość7.5 w skali Mohsa7.5 w skali Mohsa
PochodzenieBrazyliaBrazylia
SzlifSchodkowy ośmiokątnySchodkowy ośmiokątny