Formy dostawy wyrobów

Nasze wyroby wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej (list polecony priorytetowy i list ekonomiczny), oraz kurierem (DPD). Wybór formy dostawy zależy od Państwa upodobań. W poniższej tabelce zestawiliśmy istotne naszym zdaniem informacje na temat dostępnych form dostawy, zachęcamy do zapoznania się z nią.

Forma dostawy Możliwość śledzenia przesyłki Przesyłka rejestrowana Czas dostawy deklarowany
Kurier DPD TAK TAK 1 - 2 dni robocze

Poczta Polska

List polecony priorytetowy

TAK TAK 1 - 2 dni robocze

Poczta Polska

List ekonomiczny nierejestrowany

NIE NIE 3 - 5 dni roboczych

Przesyłki zagraniczne

GLOBAL Expres

TAK TAK

Zależny od kraju przeznaczenia:

GOLBAL Expres deklarowany czas dostawy

Opakowanie wyrobów

Nasze wyroby pakujemy w stosowne, sygnowane pudełeczka i torebki, znajduje się na nich logo naszej pracowni. Tak zapakowane wyroby są gotowe do wręczenia jako prezent. W przesyłce, poza opakowaniem i wyrobem znajdą Państwo również paragon fiskalny. W przypadku chęci dokonania zwrotu wyrobu, bardzo prosimy o odesłanie paragonu. Zniszczenie pudełka lub torebki w której dotarł wyrób, może się wiązać z naliczeniem kosztów, które zostaną odliczone od zwracanej kwoty. 

Wyroby ekskluzywne, o wysokiej wartości, pakujemy w specjalnie do tego przygotowane drewniane pudełka. Informacja o takim pakowaniu znajduje się zawsze na stronie wyrobu. Jeśli są Państwo zainteresowani opakowaniem innym niż proponowane przez nas zachęcamy do kontaktu, jesteśmy w stanie zaoferować szeroką gamę opakowań w których biżuteria zostanie do Państwa dostarczona.

Opakowania firmowe Dawid Pandel